jídlo v gta sa

29. března 2009 v 17:10 | Radek |  gta san andreas
klik pro celý článek


A) Něco o jídle
lVe Vice City jsme si také mohli doplňovat život v pizzerii,ale šlo spíše o zábavu, v San Andreas je to už otázka života a smrti. Prakticky na ulici moc červených srdcí nenajdeme a veškeré doplnění zdraví se děje právě v různých stáncích s rychlým občerstvením. Náš hrdina narozdíl od Tommyho musí neustále jíst, jinak bude ztrácet život. Samozřejmě s jídlem to nesmí moc přehánět, jinak po požití 11 porcí to z něho poleze ven.

B) Tuky vs. zdravá strava
Po požití jídel se v CJově těle nahromadí spousta tuku a začne nám tloustnout, proto je nutné, abychom se toho zbavili. Buď si jen tak zaběháme, nebo nejlépe půjdeme do tělocvičny, kde si hodíme pár činek a po chvílí už přeměňujeme tuky na svaly.

Tuky v CJ se projevují navenek a to nejen ovlivňuje vzhled, ale také, jak se na nás lidi dívají, úspěšnost u přítelkyň a dokonce přístupnost některých misí. Pokud chceme rychle se zbavit svalů, tak nejlépe nebudeme 48 hodin herního času jíst (samozřejmě nesmíme během toho ukládat). Tímto způsobem se zbavíme přebytečného tuku i svalů. Pokud nám klesne množství tuku na nulu a pořád hladovíme, tak nám začne klesat i zdraví a to už je hodně nebezpečné.

C) Restaurace
Zdraví se doplňuje v restauracích s rychlým občerstvením. Celkově můžeme najít 3 druhy, Cluckin Bell, Burger Shot a Well Stacked Pizza. V každé z těchto restaurací se prodává jiné jídlo, ale množství tuku a zdraví, které se nám doplní se odvíjí dle velikosti jídla. Takže za malou porci získáme 1% tuku, střední 2% a velkou za 3%, dále zde máme saláty, ty nám nepřidávají žádné tuky.

1. Cluckin Bell

Jídlo Cena Tuky+
Cluckin' Little Meal 2 $ 1%
Cluckin' Big Meal 5 $ 2%
Cluckin' Huge Meal 10 $ 3%
Salad meal 10 $ 0%
2. Burger Shot


Jídlo Cena Tuky+
Moo Kid's Meal 2 $ 1%
Beef Tower 6 $ 2%
Meat Stack 12 $ 3%
Salad meal 6 $ 0%
3. Well Stacked Pizza


Jídlo Cena Tuky+
Buster 2 $ 1%
Double D-Luxe 5 $ 2%
Full Rack 10 $ 3%
Salad meal 5 $ 0%


D) Další způsoby stravování
Kromě jídla v restauraci si můžeme dát i jiná jídla.


1. Automat na pití


Za jeden dolar si můžeme koupit plechovku Sprunku (Sprite) nebo Sodovky, který nám doplní 20% zdraví. Automaty se vyskytují všude, například v obchodech, supermarketech nebo u nádraží, jako je tenhle na obrázku.

2. Hot dogy


Pokud jsme zranění, tak můžeme dojít ke stánku s Hot Dogem a koupit si jeden.

3. Nudle


Pokud nemáte rádi Hot Dogy, tak si můžete dát u tohoto stánku čínské nudle.

4. Automat na jídlo


Podobně jako automat na pití, i u tohoto automatu si můžeme doplnit zdraví, za 1 dolar si doplníme 20% zdraví. Můžeme ho najít po ulicích a v každé vsi.

5. Další stánky


Další místa, kde si můžete doplnit zdraví je zmrzlinový stánek a stánek na párek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama