Přítelkyně CJ V GTA SA

27. března 2009 v 15:54 | Radek |  gta san andreas
klik pro celý článek


Další novinkou v GTA: San Andreas, oproti předešlým dílům série, jsou vaše interaktivní přítelkyně - povinná výbava správného gangstera!

A) Balení

Ve hře se nachází šest holek, které můžete sbalit. Každá má různé požadavky na to jak by měl její miláček vypadat. Že můžete holku sbalit poznáte podle toho, že je nad ní modrá šipka. Pak už jen stačí k danému objektu přijít a buď dostanete telefonní číslo, nebo se dozvíte, co na vás není zrovna ideální. Místo bydliště vaší přítelkyně je na mapě značeno srdíčkem.
B) Schůzky

Když už holku sbalíte, tak jí samozřejmě můžete vzít na rande. Stačí ji vyzvednout u ní doma a vybrat vhodné místo, kam jít. Většinou vám sama řekne, co by ráda dělala. Pomůže vám při tom to, že hra vypisuje při průjezdu různými oblastmi, jestli se zde vaší přítelkyní líbí, nebo ne. Jestli se schůzka povedla nebo ne poznáte podle jejího chování. Pak už ji stačí zavést domů a pokud se jí schůzka líbila a pokud už jste s ní dost daleko, může vás pozvat na kafe :-).
Update by Haianh
Pokud máte problém najít nějaký podnik, kam byste chtěli svou dívku zavést, pak klikněte sem.


C) Dárky

Máte na výběr z několika dárků, kterými můžete svou přítelkyni potěšit. Můžete si vybrat mezi květinami, vibrátorem a robertkem. Když si dárek zvolíte, dejte si ho jako zbraň, přijďte ke své přítelkyni a stiskněte TAB. Poté, co vaše přítelkyně dárek dostane, jí můžete políbit, takže mějte připravený TAB, ať nepromarníte příležitost :-) Za dárek se mírně zvyšuje úspěšnost schůzky.
Klikací mapy jsou připraveny zde:deluxe verze klasická verze

Najdete tam zatím všechny nalezené výskyty květin a robertků. Najdete-li další, napište nám!!


D) Přítelkyně


A konečně následuje už samotný seznam krasavic...

1. Denise Robinson

Denise je první holka, kterou ve hře máte. Poznáte ji v misi Burning Desire, když ji zachráníte z hořícího domu, který jste zapálil. Na váš vzhled nemá žádné požadavky a je jí celkem jedno, kam ji vezmete, jen se vyhněte Burgeru. Když náhodou projíždíte kolem členů znepřáteleného gangu, tak po nich střílí :-)

Vlastnosti


Doma je k zastižení od 16:00 do 06:00
Na začátku od ní nedostanete nic
Při dosažení 50% od ní dostanete klíčky od jejího auta
Při dosažení 100% od ní dostanete pasácký oblek
Pozve vás k sobě domů po dosažení 40-50%
2. Helena Wankstein


Helenu najdete v Ammu-Nation v Blueberry, jak na střeše střílí do terčů. Má ráda muže, kteří mají málo svalů a jsou hubení. Ráda jí v restauracích a nemá ráda vysoké rychlosti.

Vlastnosti

Doma je k zastižení od 08:00 do 12:00 a od 14:00 do 02:00
Na začátku od ní dostanete plamenomet, molotovovy koktejly, motorovku, pistoli a Bandito - vše z toho najdete v její garáži
Při dosažení 50% od ní dostanete klíčky od Bandita (ale můžete s ním jezdit už od začátku)
Při dosažení 100% od ní dostanete venkovské šaty
Pozve vás k sobě domů po dosažení 70%3. Michelle Cannes

Michelle potkáte v autoškole v San Fierru. Má ráda tlusté a svalnaté muže. Zbožňuje jízdu při vysoké rychlosti a ráda si zajde do baru. Také je s ní speciální rande, kdy řídí Michelle a vy se jen díváte.

Vlastnosti

Doma je k zastižení od 00:00 do 12:00
Na začátku od ní dostanete možnost používat její garáž, která funguje jako Pay`n Spray
Při dosažení 50% od ní dostanete klíčky od Monster Trucku
Při dosažení 100% od ní dostanete závodnický oblek
Pozve vás k sobě domů po dosažení 40%4. Katie Zhan


Katie najdete v San Fierru na golfovém hřišti naproti posilovně. Má ráda muže, kteří mají hodně svalů. Má ráda rychlou jízdu a je ráda, když se projedete čínskou čtvrtí. Ráda si zajde na večeři.

Vlastnosti

Doma je k zastižení od 12:00 do 00:00
Na začátku díky ní neplatíte nic při návštěvě nemocnice a neztratit ani zbraně
Při dosažení 50% od ní dostanete klíčky od pohřebního vozu
Při dosažení 100% od ní dostanete zdravotní uniformu
Pozve vás k sobě domů po dosažení 50%


5. Barbara Schternvart


Najdete ji na policejním parkovišti v El Quebrados. Má ráda velmi tlusté muže. Nemá ráda rychlou jízdu, ale ráda si zajde na večeři.

Vlastnosti

Doma je k zastižení od 16:00 do 06:00
Na začátku díky ní neztratíte peníze ani zbraně, když jste zatčeni
Při dosažení 50% od ní dostanete klíčky od policejního jeepu
Při dosažení 100% od ní dostanete policejní uniformu
Pozve vás k sobě domů po dosažení 60%6. Millie Perkins


Millie je součástí příběhu. Setkáte se s ní v misi Key to Her Heart a po misi se stane vaší holkou. Ráda si zajde do restaurace nebo do baru.

Vlastnosti

Doma je k zastižení od 12:00 do 22:00
Na začátku od ní dostanete gimp suit (ten oblek z mise Key to Her Heart)
Při dosažení 35% od ní dostanete key card od Caligula's kasina
Při dosažení 50% od ní dostanete klíče od jejího růžového Clubu
Při dosažení 100% od ní nedostanete nic
Pozve vás k sobě domů vždy, když na sobě máte gimp suit 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertslics Albertslics | E-mail | Web | 8. června 2018 v 3:01 | Reagovat

The prostate gland is a vital portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all types of prostate infection. It is a result of bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections via other regions with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some of the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations a week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to adopt to ensure a wholesome prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must choose prostate examination at least once annually.

2 AUserissuems AUserissuems | E-mail | Web | 30. července 2018 v 22:34 | Reagovat

Compression  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  determination  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-gratuit/

3 AnusyGauniopsy AnusyGauniopsy | E-mail | Web | 23. září 2018 v 18:47 | Reagovat

Poids est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  moelle  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commande-cialis-pas-cher/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama